Contact_Us rss Contact_Us نقشه سایت
دوشنبه 10 شهريور ماه 1393
میانگین بارندگی استان گلستان در مرداد ماه سال جاری در مقایسه با سال گذشته 2.5 درصد و نسبت به دوره شاخص دراز مدت نیز نزدیک به 14 درصد کاهش یافته است...
در ایام  هفته دولت و با حضور مهندس مرگدری معاون برنامه ریزی استاندار،جواد صادقلو فرماندار شهرستان رامیان ، امام جمعه رامیان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی،پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در قالب پروژه های عمرانی شهرستان رامیان افتتاح و کلنگ زنی گردید..
در دومین روز از هفته دولت طی مراسمی متمرکز با حضور دکتر صادقلو استاندار، دکتر عباسی نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان گنبدکاووس ، حجت الاسلام والمسلمین سبحانی امام جمعه گنبد و تعدادی از مدیران کل استانداری و دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگیان برگزار شد.
مهندس ایرج حیدریان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با صدور پیامی، فرا رسیدن 4 شهریور روز کارمند را به آنان تبریک گفت و توفیقات روز افزون را برای آنان خواستار شد.
به مناسب گرامیداشت هفته دولت  مراسم افتتاح  و بهره برداری از طرح پژوهشی "تحقیق پیرامون آبهای غیرمتعارف و تبدیل آنها با تکنولوژی نانو به آبهای باکیفیت جهت مصرف شرب با لحاظ کردن آثار زیست محیطی استان" شرکت آب منطقه ای گلستان و با همکاری دانشگاه گلستان برگزارشد.بازدید امروز: 351
بازدید دیروز: 981
بازدید کل: 543612
  • شرکت های آب منطقه ای
  • شرکت های تابعه وزارت نیرو
  • سایر سازمان های دولتی