پنجشنبه, 28 تیر 1397

 

 

جشن عید غدیر و دیدار با سادات همکار در شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

جشن عید غدیر و قربان و دیدار با همکاران سادات در شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور همکاران و مدیران و معاونین شرکت برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این جلسه مهندس نظری مدیر عامل شرکت با تبریک اعیاد قربان و غدیر اظهار کرد: اتحاد و همدلی در بین شما کارکنان شرکت مثال زدنی است و سبب شده است فعالیت های شرکت به نحو مناسبی انجام شود.
مهندس نظری با بیان این که فعالیت های عمرانی شرکت از جمله سد نرماب، چایلی، زهکشی اراضی اولویت دار استان و همچنین برنامه های مهندسی رودخانه به خوبی پیش می رود، گفت: دامنه کار ما در شرکت آب منطقه ای گسترده است و شرایط کار نیز فراهم است ولی برای انجام بهتر کار و درگیر روزمرگی نشدن نیاز به برنامه ریزی بیشتر است.
مدیر عامل محترم شرکت آب منطقه ای استان در ادامه ضمن تقدیر از تلاش همکاران شرکت اظهار کرد: لازم است همه همکاران در راستای توسعه اقدامات و فعالیت ها تلاش خود را افزایش دهند.
وی تصریح کرد: هر چند بضاعت مالی ما کم است ، اما با تلاش و همت همکاران می توانیم گره گشای بسیاری از مشکلات باشیم و فعالیت های بیشتری در شرکت انجام دهیم.
مهندس نظری افزود: استان گلستان کار برای انجام دادن بسیار دارد و مدیران بالادست ما نیز به این مساله اذعان دارند و حالا که این همراهی از جانب کشور وجود دارد جا دارد ما نیز پیگیری های خود را در جهت حل مشکلات افزایش دهیم.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان تصریح کرد: اگر آب نباشد حیات، توسعه و کشاورزی معنا ندارد و باید مدیریت جامعی بر عرضه و مصرف آب و ذخیره منابع آبی داشته باشیم.
مهندس نظری با بیان این که در هر شاخه از فعالیت های شرکت از جمله مهندسی رودخانه، طرح های تامین آب و جمع آوری آب های سطحی جا برای کار در شرکت وجود دارد گفت: گاهی فریاد عدم سد ساازی در استان بلند است اما استان های شمالی و گلستان با توجه به وضعیت منابعی هنوز جا برای سدسازی و احداث آب بندان ها دارد و باید پیگیری این موضوعات در سطح کشوری صورت گیرد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در ادامه با بیان این که ولایت سرلوحه کار ماست افزود: وحدت و همدلی و اتحادی که در شرکت وجود دارد از جمله مهم ترین سرمایه های ما است و باید این وحدت و همدلی همیشه حفظ گردد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نور علی دیلم دبیر شورای فرهنگی دینی شرکت آب منطقه ای استان با تبریک اعیاد غدیر و قربان اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم هدف از خلقت انسان را عبادت ذکر کرده است و ما اعتقاد داریم این عبادت برای رسیدن انسان به کمال است چرا که خداوند به این عبادت احتیاجی نداردحجت الاسلام دیلم تصریح کرد: خداوند برای به کمال رسیدن ما هدایت عامه را شامل حال همه ما کرده است و به محض خلق، هدایت عامه شامل حال انسان می گردد.
وی افزود: خداوند با نشان دادن حجت ظاهری یعنی پیامبران و ائمه اطهار و با حجت باطنی یعنی عقل حجت را بر انسان تمام کرده است و پس از اتمام حجت همه چیز در اختیار انسان است.
دبیر شورای فرهنگی دینی شرکت آب منطقه ای استان تصریح کرد: عید غدیر به فرموده مقام معظم رهبری محور وحدت مسلمین است و موضوع مهم در خطبه غدیر موضوع امامت و ولایت است و تمام شیعه و سنی نیز به این موضوع اذعان دارند.
حجت الاسلام دیلم با بیان این که ما مسلمانان چه شیعه و چه سنی باید با تدبیر و فکر همیشه بر حول محور وحدت حرکت نماییم، گفت: ما با وهابیان وتفکرات آنان مشکل داریم و باید چه شیعه و چه سنی با سلاح علم و وحدت و همدلی در مقابل آنان بایستیم.
گفتنی است در پایان این مراسم از برگزیدگان مرحله استانی چهاردهمین دوره جشنواره قرآنی فرزندان همکار صنعت آب و برق استان با اهدا لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود تقدیر شد.

 

 

 

 

 

 

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان

« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای گلستان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا