پنجشنبه, 28 تیر 1397

 

در راستای غنی تر کردن گنجینه آب گلستان؛

 

دیدار معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان و کارشناس اسناد موسسه فرهنگی میرداماد

در راستای غنی تر کردن گنجینه آب استان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان به اتفاق مسئول گنجینه آب استان وکارشناس روابط عمومی، با محمود اخوان مهدوی پژوهشگر اسناد تاریخی استان و کارشناس مرکز اسناد موسسه فرهنگی میرداماد دیدار کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان در این نشست مهندس سید محسن حسینی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اظهار کرد: شرکت مدیریت منابع آب از سال های گذشته در صدد تاسیس گنجینه آّب در کشور و استان ها است و در همین راستا گنجینه آب در استان گلستان نیز از ابتدای سال جاری به صورت جدی کار خود را آغاز نمود و در سه بخش جمع آوری اسناد مکتوب و شفاهی تاریخی آب، تاسیسات آبی و ابزار و لوازم مرتبط آب در حال فعالیت است.
وی تصریح کرد: برخی اقدامات نیز در همین راستا صورت گرفته است و امیدوار هستیم بتوانیم همکاری خوبی با موسسه  فرهنگی میرداماد و مرکز اسناد این موسسه  به ویژه جناب آقای محمود اخوان که از پژوهشگران برتر اسناد تاریخی است، در راستای جمع آوری اسناد تاریخی آب در استان داشته باشیم و هر چه بیشتر بر غنای گنجینه اب استان بیفزاییم.
کارشناس مرکز اسناد موسسه فرهنگی میرداماد نیز در این نشست صمیمانه گفت: ایده تاسیس گنجینه آب در استان ایده بسیار خوبی است و در این خصوص اسناد زیادی در استان وجود دارد که امید داریم بتوانیم همکاری مناسبی با شرکت آب منطقه ای در راستای گردآوری این اسناد داشته باشیم.
محمود اخوان مهدوی تصریح کرد: ما در حوزه اسناد آب در استان محدودیتی نداریم و می توانیم در بخش های مختلف موضوعی مانند نمایشگاه های ادواری،تاریخ شفاهی، اسناد مکتوب قدیمی و حتی در نهایت گردآوری کتاب در حوزه اسناد آب استان فعالیت نماییم.

 

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان

« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای گلستان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا