|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

بهره‌برداری از سه حلقه چاه آب آشامیدنی در گنبد کاووس / اضافه شدن ۷۵ لیتر بر ثانیه به شبکه شرب گنبد

بهره‌برداری از سه حلقه چاه آب آشامیدنی با دبی ۷۵ لیتر برثانیه در راستای طرح آبرسانی به گنبد و شهرها و روستاهای نوار مرزی باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان ، فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس و مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان و در روستای "ایگدر علیا" از توابع بخش مرکزی این شهرستان آغاز شد.

  پروژه
  2 تیر 1401
به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب/ بازدید امام جمعه موقت گرگان از اجزای طرح آبرسانی به شهر گرگان :

مصرف بهینه آب شرب ضروری است

حجت الاسلام و المسلمین لیوانی امام جمعه موقت گرگان با حضور مدیر عامل شرکت، نماینده مجری طرح و مشاورین و پیمانکاران از اجزای طرح آبرسانی به شهر گرگان بازدید و بر لزوم مصرف بهینه آب شرب در تابستان تاکید کرد.

  بازدیدها
  1 تیر 1401

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در خصوص هفته صرفه جویی در مصرف آب

مهندس سید محسن حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ا ی گلستان در خصوص هفته صرفه جویی در مصرف آب (1 الی 7 تیرماه) پیامی صادر کرد.

  پیام
  1 تیر 1401

پروژه های مناسب سرمایه گذاری در مطالعات شناسایی و پتانسیل یابی نیروگاه های برقابی کوچک مقیاس پیرامون سدها، تاسیسات آبی و ... گلستان بررسی شد

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: جلسه هم اندیشی و هماهنگی پروژه های مناسب سرمایه گذاری در مطالعات شناسایی و پتانسیل یابی نیروگاه های برقابی کوچک مقیاس پیرامون سدها ، تاسیسات آبی و مسیر رودخانه های استان گلستان در محل دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.

  دفتر فنی
  31 خرداد 1401

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات در فضای سایبری در صنعت آب و برق

واحد آموزش شرکت آب منطقه ای گلستان با همکاری حوزه تحول اداری، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت، دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات در فضای سایبری را طی پنج جلسه در فصل بهار سال 1401 برای کلیه ی کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار کرد.

  آموزش های عمومی
  31 خرداد 1401
در مصاحبه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان با برنامه روزنه:

17 هزار حلقه چاه مجاز کشاورزی در استان وجود دارد/ کاهش سطح زیر کشت اراضی در سال جاری با توجه به خشکسالی ضروری است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان در مصاحبه با برنامه روزنه با موضوع کشاورزی و آب اظهار کرد: 20 هزار چاه کشاورزی مجاز در استان وجود دارد که 17 هزار آن چاه های کشاورزی و مابقی شرب و صنعت و .. هستند.

  حفاظت و بهره برداری
  29 خرداد 1401

بازدید مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات ، امنیت فضای مجازی و آمار وزارت نیرو از موزه آب گلستان

مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات ، امنیت فضای مجازی و آمار وزارت نیرو از موزه آب شرکت آب منطقه ای گلستان بازدید کرد.

  گنجینه آب
  29 خرداد 1401

تامین امنیت زیرساختها و سامانه ای داخلی و خدمات رسان وزارت نیرو از اولویتهای فناوری اطلاعات است

در جلسه ارزیابی امنیتی فناوری اطلاعات شرکت آب منطقه ای گلستان که با حضور کارشناسان فناوری اطلاعات حوزه ستادی وزارت نیرو و شرکتهای مادر تخصصی برگزار شد، بر تامین امنیت زیر ساخت ها و سامانه های داخلی و خدمات رسان شرکتهای تابعه وزارت نیرو تاکید شد.

  IT
  29 خرداد 1401

عبور از خشکسالی با مشارکت همگانی ( Rising up from drought together )

مهندس حسن فرازجو ، سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با توجه به روز جهانی مقابله با بیابان زایی و خشکسالی، گفت: مجمع عمومی سازمان ملل متحد 17 ژوئن را "روز جهانی مقابله با بیابان زایی و خشکسالی " نامگذاری کرده است که معادل با 27 خرداد ماه می باشد. شعار این روز در سال جاری ، "عبور از خشکسالی با مشارکت همگانی لحاظ شده است .

  دفتر فنی
  28 خرداد 1401

هوشمند سازی تاسیسات و خدمات از اولویتهای وزارت نیروست

در دیدار مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت نیرو با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان برهوشمندسازی تاسیسات و خدمات شرکتهای صنعت آب و برق تاکید شد.

  IT
  28 خرداد 1401

اجرای طرح های اضطراری آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان تا تابستان سال جاری

با افزایش اعتبارات آبرسانی طی یک سال گذشته و به ویژه در سفر اخیر ریاست جمهور به استان گلستان، شرکت آب منطقه ای در تلاش است، طرح های اضطراری آبرسانی را در شهرهای مختلف استان تا تابستان امسال اجرا نماید که در این راستا با انجام این طرح های اضطراری حدود 210 لیتر بر ثانیه به شبکه شرب در شهرستان های کلاله، آزاشهر و رامیان، گنبد و نوار مرز و بندرترکمن و گمیشان اضافه می شود.

  طرح و تسعه
  28 خرداد 1401

نشست معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای و کشاورزان روستای نصر آباد جهت بررسی استفاده از ذخیره آب سد کوثر

امکان استفاده از ذخیره آب موجود در سد کوثر برای آبیاری اراضی کشاورزی روستای نصر آباد گرگان در نشستی با معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه ای گلستان مورد بررسی قرار گرفت.

  حفاظت و بهره برداری
  26 خرداد 1401

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای از عملیات اجرائی حفر و تجهیز 8حلقه چاه جدید در گرگان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در بازدید از روند عملیات اجرائی حفر و تجهیز 8 حلقه چاه جدید در طرح آبرسانی به گرگان از اتمام مرحله حفر چاه مجاور شهر بازی وجمع آوری دستگاه حفاری، اتمام حفر چاه شماره 2 وآغاز احداث اتاقک سرچاهی و اتمام حفر چاه شماره یک شصت کلاته گرگان خبر داد.

  بازدیدها
  26 خرداد 1401
گزارشی از برنامه سازگاری با کم آبی در گلستان:

برنامه جامع سازگاری گلستان با کم‌آبی؛ امیدبخش و ضروری/ انسداد 566 حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای برنامه تاکنون

تسریع در اجرای برنامه جامع سازگاری گلستان با کم‌آبی به‌دلیل جدی ترشدن خشکسالی در گلستان ، به اعتقاد کارشناسان ضرورتی انکار ناپذیر است که اقدامات مورد نیاز این بخش باید با برنامه‌ریزی اصولی در ۲ حوزه مصرف بهینه منابع زیرزمینی و برداشت آب از دریای خزر انجام شود.

  گزارش
  26 خرداد 1401
با حضور معاونت حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای گلستان برگزار شد؛

جلسات ارزیابی عملکرد و فعالیتهای بهره برداری ادارات منابع آب شهرستان ها

با حضور مهندس تیموری معاونت حفاظت و بهره برداری و مدیران این حوزه، جلسات ارزیابی عملکرد و فعالیتهای بهره برداری ادارات منابع آب شهرستان ها برگزار شد و در این جلسات کلیه فعالیتهای مدیریتها و ادارات منابع آب شهرستانها در ارتباط با حفاظت و بهره برداری منابع آب زیرزمینی، بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی، مهندسی رودخانه ها و سواحل، درآمد و مشترکین و مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

  حفاظت و بهره برداری
  25 خرداد 1401

رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت آب و برق گلستان منصوب شد

در حکمی از سوی " سید اعتضاد مقیمی" مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، مهندس "جمشید بهمنی " به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت آب و برق استان گلستان منصوب شد.

  مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
  25 خرداد 1401
در مراسم مشترک بانوان صنعت آب و برق استان گلستان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت؛

بانوان شرکت آب منطقه ای استان در مسابقات ورزشی دارت و طناب کشی رتبه اول را کسب کردند

مراسم مشترک بانوان صنعت آب و برق استان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و روز دختر با حضور سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری گلستان ، مدیران عامل صنعت آب و برق استان و بانوان صنعت آب و برق استان و به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد.

  امور بانوان
  25 خرداد 1401
مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان:

انسداد تعداد 37 حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از ادامه حفاری ۱۱ حلقه چاه غیر مجاز در دو ماه اخیر/ ادامه مبارزه با آبخوان خواری

مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان از انسداد تعداد 37 حلقه چاه غیر مجاز طی دو ماهه اول سال جاری در استان خبر داد.

  حفاظت و بهره برداری
  25 خرداد 1401

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه کرامت در شرکت آب منطقه ای گلستان

همزمان با دهه کرامت ، ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین پیشوای شیعیان جهان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ، مراسمی با حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان در نمازخانه این شرکت برگزار گردید.

  فرهنگی، ورزشی
  23 خرداد 1401

مطالعات فنی شیرین سازی آب دریای خزر برای تامین بخشی از کمبود آب شرب گلستان در حال انجام است

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در سال 1400 گزارش توجیهی اقتصادی شیرین سازی آب دریا توسط شرکت آب منطقه ای گلستان تهیه شد و در حال حاضر در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در حال بررسی برای فراخوان جذب سرمایه گذار می باشد.

  دفتر فنی
  23 خرداد 1401

بهره برداری از چاه مسکن مهر رامیان / اضافه شدن 20 لیتر بر ثانیه به شبکه شرب این شهرستان

با اتمام عملیات اجرایی تجهیز یک حلقه آب شرب در محل مسکن مهر رامیان ، بیش از 20 لیتر بر ثانیه به شبکه شرب شهر رامیان افزوده شد.

  مدیرعامل
  22 خرداد 1401

بی بی ناهید (عروسک نماد آب) در رویداد کودک و محیط زیست کشور رونمایی ومعرفی شد

همزمان با هفته جهانی محیط زیست و در برنامه رویداد کودکان و محیط زیست با محوریت تالاب ها در پارک پیروزی تهران، "بی بی ناهید ، شخصیت محافظ آب" که به ابتکار شرکت آب منطقه‌ای گلستان ساخته شده است، رونمایی و معرفی شد.

  گنجینه آب
  22 خرداد 1401
بمناسبت دهه ی کرامت انجام شد؛

صعود مشترک گروههای کوهنوردی شرکت مدیربت منابع آب ایران، آب منطقه ای استان گلستان و آب وفاضلاب استان گلستان به قله گاوکشان استان گلستان

بمناسبت دهه ی کرامت صعود مشترک گروههای کوهنوردی شرکت مدیربت منابع آب، آب منطقه ای و آب وفاضلاب گلستان به قله گاوکشان با ارتفاع ۳۸۱۳ متر انجام شد.

  فرهنگی، ورزشی
  21 خرداد 1401
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت؛

اردوی یک روزه جنگل‌نوردی (گلگشت) بانوان شرکت آب منطقه ای به همراه فرزندان

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، اردوی یک روزه جنگل‌نوردی (گلگشت) بانوان شرکت آب منطقه ای به همراه فرزندان دختر وپسر در محل مخزن تغذیه مصنوعی استون آباد برگزار شد.

  امور بانوان
  21 خرداد 1401
در جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و رئیس سازمان سازمان صمت؛

تلاش شرکت آب منطقه ای گلستان بر حمایت از صنایع در استان است/مطالعه سامانه انتقال آب صنعت از سدهای استان به اتمام رسیده است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و مدیر کل سازمان صمت اظهار کرد: یکی از عوامل و زیرساخت‌های استقرار صنایع، وحود آب کافی و با کیفیت مطلوب در طول سال است و تلاش شرکت آب منطقه ای گلستان بر حمایت از صنایع در استان است.

  مدیرعامل
  20 خرداد 1401

پیش نویس گزارش توجیهی زیست محیطی طرح شیرین سازی آب دریا ارائه و پیگیری شد

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: جلسه هماهنگی و هم اندیشی مطالعات شیرین سازی آب دریا و ارائه پیش نویس گزارش توجیهی زیست محیطی با حضور نمایندگان اداره کل محیط زیست استان گلستان ، شرکت آب منطقه ای گلستان و شرکت مشاور مطالعات طرح برگزار شد و حاضرین در جلسه بر تکمیل مطالعات مذکور و تهیه گزارش نهایی به منظور اخذ مجوزهای مربوطه تاکید نمودند.

  دفتر فنی
  20 خرداد 1401
به مناسبت گرامیداشت ۱۵ خردادانجام شد؛

اهدا خون توسط مدیر عامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان

به مناسبت گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد، مدیر عامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور در مرکز انتقال خون مر کز استان و شهرستان ها، بخشی از خون خود را اهدا کردند.

  فرهنگی، ورزشی
  20 خرداد 1401
به مناسبت سوم خرداد؛

کسب مقام سوم اداره منابع آب کردکوی درمسابقات جام ادارات این شهرستان

رئیس اداره منابع آب کردکوی، ترکمن و بندرگز گفت: مسابقات فوتسال ادارات شهرستان کردکوی با حضور 8 تیم برگزار شد که در خاتمه این مسابقات تیم اداره منابع آب شهرستان کردکوی به عنوان سوم این مسابقات دست یافت.

  امورات و ادارات شهرستانها
  20 خرداد 1401
در جلسه شرکت مدیریت منابع آب ایران :

بهنگام سازی برنامه ریزی منابع آب و اصلاح تخصیص آب سد نرماب پیگیری شد

سرپرست دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: جلسه هماهنگی و هم اندیشی مطالعات بهنگام سازی برنامه ریزی منابع آب سد نرماب با حضور مهندس شاه حسینی معاون مطالعات پایه و تخصیص حوضه آبریز رودخانه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه کارشناسان مربوطه ، مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای گلستان و مشاور مطالعات طرح سد نرماب در محل شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

  دفتر فنی
  19 خرداد 1401

اجرای کامل طرح آبرسانی به کلاله ۲۲۰ لیتر بر ثانیه به شبکه شرب این شهرستان اضافه می کند

نماینده طرح آبرسانی به شهرستان کلاله گفت:اجرای کامل طرح آبرسانی به کلاله ۲۲۰ لیتر بر ثانیه به شبکه شرب این شهرستان اضافه می کند.

  امورات و ادارات شهرستانها
  19 خرداد 1401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 112 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 60
 • بیشترین بازدید همزمان : 283
 • بازدید امروز : 14,197
 • بازدید دیروز : 20,794
 • کل بازدید : 10,153,611
 • آخرین به روزرسانی : 2 تیر 1401 21:54:59
 • شناسه IP شما : 44.200.40.195

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :