|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با صدور پیامی، فرا رسیدن ٢٧اردیبهشت ماه، روز روابط عمومی را تبریک گفت و از تلاش‌ها و زحمات کارکنان حوزه روابط عمومی در بخش آب کشور و استان قدردانی کرد.

  پیام
  27 اردیبهشت 1401
در اولین جلسه کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی در سال 1401 ؛

بر اجرای مدیریت دانش در شرکت تاکید گردید

اولین جلسه کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی در سال 1401 با حضور اعضاء، برگزار و در این جلسه، بر اجرای مدیریت دانش در شرکت تاکید گردید.

  کمیته ساختار
  27 اردیبهشت 1401
در اولین جلسه کمیسیون توسعه مدیریت در سال 1401 ؛

بر تقویت واحدهای عملیاتی شرکت تاکید شد

اولین جلسه کمیسیون توسعه مدیریت در سال 1401، با حضور مدیرعامل شرکت، معاونان و سایر اعضاء کمیسیون، برگزار و در این جلسه بر تقویت واحدهای عملیاتی شرکت تاکید شد.

  کمیسیون توسعه مدیریت
  27 اردیبهشت 1401
مدیر امور منابع آب شهرستان گرگان:

آغاز عملیات اجرائی حفر یک حلقه چاه واقع در مجاورت شهربازی ناهار خوران گرگان برای تامین آب بخشی از منطقه جنوب شهر گرگان

مدیر امور منابع آب شهرستان گرگان از آغاز عملیات اجرائی حفر یک حلقه چاه در مجاورت شهربازی ناهار خوران گرگان با استقرار پیمانکار برای تامین آب بخشی از منطقه جنوب شهر گرگان خبر داد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  27 اردیبهشت 1401

معرفی قضات جدید کمیسیون رسیدگی به امورآبهای زیرزمینی

مدیرحقوقی ودبیرکمیسیون رسیدگی به امورآبهای زیرزمینی شرکت آب منطقه ای استان اعلام کرد:برابر تفویض اختیار ریاست محترم قوه قضائیه  قضات جدیدکمیسیون رسیدگی به امور آب‌های زیرزمینی استان گلستان باحکم رییس کل دادگستری استان گلستان تعیین و معرفی شدند.

  حقوقی
  26 اردیبهشت 1401
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان:

احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در گلستان / مردم از نزدیک شدن به رودخانه ها و مسیل هاخودداری کنند

مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: اداره کل هواشناسی استان با صدور هشدار سطح نارنجی به شماره 3، در تاریخ 24 اردیبهشت ماه ، ۱۴۰۱ از دوشنبه شب ۲۶ اردیبهشت تا شب سه شنبه 27 اردیبهشت ماه وزش شدید تا خیلی شدید باد، طوفانی شدن دریا و وقوع رگبارهای محلی و رعد و برق و به تبع آن آبگرفتگی برخی معابر و بالا آمدن و سیلابی شدن رودخانه ها به ویژه در سرشاخه های اصلی را پیش بینی نموده است.

  مطالعات پایه منابع آب
  26 اردیبهشت 1401
در اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان گنبد کاووس عنوان شد:

کاهش 50 درصدی سطح زیر کشت اراضی کشاورزان ضروری است

در اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان گنبد کاووس که با حضور فرماندار ویژه این شهرستان و دیگر اعضا در محل فرمانداری ویژه شهرستان گنبد برگزار شد، بر کاهش 50 درصدی سطح زیر کشت اراضی کشاورزان در کشت بهاره و تابستانه از آب سطحی و 20 درصدی از آب زیرزمینی به دلیل تداوم خشکسالی تاکید شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  26 اردیبهشت 1401

آغاز عملیات حفر چاه آب شرب شماره 2 در گرگان با عمق 200 متر

نماینده مجری طرح آبرسانی به گرگان گفت: در راستای این طرح آبرسانی ، عملیات اجرائی چاه شماره 2 شهر گرگان در منطقه شصت کلاته با دبی برآوردی 20 لیتر بر ثانیه آغاز شد.

  طرح و تسعه
  26 اردیبهشت 1401

مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی نقاشی آب تمدید شد

دبیرخانه جشنواره ملی نقاشی آب اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به این دوره جشنواره تا بیست و دوم خردادماه تمدید شد.

  عمومی
  25 اردیبهشت 1401

آغاز عملیات حفر چاه آب شرب گرگان (شصتکلاته ۱)

رییس گروه طرحهای آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در راستای طرح آبرسانی به شهر گرگان عملیات اجرائی چاه شماره 1 منطقه شصت کلاته با دبی براوردی 20 لیتر بر ثانیه آغاز شد.

  طرح و تسعه
  25 اردیبهشت 1401
با حضور نمایندگان شرکت آب منطقه ای گلستان و شرکت آب و فاضلاب استان؛

جلسه هم اندیشی و هماهنگی مطالعات شیرین سازی آب دریا برگزار شد

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: جلسه هم اندیشی و هماهنگی مطالعات شیرین سازی آب دریا با حضور نمایندگان شرکت آب منطقه ای گلستان و شرکت آب و فاضلاب استان ، مدیران ، اعضای کارگروه فنی و شرکت مشاور طرح برگزار شد.

  دفتر فنی
  25 اردیبهشت 1401
رئیس گروه آب های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان:

لزوره مینودشت رکورد دار بیشترین بارش باران طی 48 ساعت گذشته

رئیس گروه آب های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به مقادیر بارش از ساعت ۷ عصر پنجشنبه ٢٢ اردیبهشت لغایت ساعت ۷ صبح شنبه ٢۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در ایستگاه‌های شرکت آب منطقه ای گلستان(میلی‌متر) گفت: طی این مدت لزوره مینودشت با 43 میلی متر بیشترین مقدار بارش را ثبت کرده است.

  مطالعات پایه منابع آب
  25 اردیبهشت 1401

توقیف دستگاه تراکتوری حفاری چاه غیر مجاز در حین انجام عملیات حفاری در شهرستان گالیکش

رئیس اداره منابع آب شهرستان مینودشت و گالیکش از توقیف یک دستگاه حفاری تراکتوری چاه غیر مجاز در حال حفر در محدوده عملکرد ‏این امور خبر داد.‏

  امورات و ادارات شهرستانها
  25 اردیبهشت 1401
دردیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان :

استفاده از ظرفیت رسانه در اطلاع رسانی وضعیت بحرانی منابع آب استان/ برداشت غیر مجاز از آب باید در جامعه مانند منکر دیده شود

در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان بر استفاده از ظرفیت رسانه در اطلاع رسانی وضعیت بحرانی منابع آب استان با توجه به وضعیت تداوم خشکسالی در سال جاری تاکید شد.

  مدیرعامل
  22 اردیبهشت 1401

افتتاح سد کوچک مخزنی نوده حاجیلر در شهرستان آزادشهربا اعتبار ۷۸ میلیارد ریال

مراسم افتتاح سد کوچک مخزنی نوده حاجیلر در شهرستان آزادشهر با حضور مهندس کوهساری نماینده مردم شهرستان آزادشهرو رامیان در مجلس شورای اسلامی، مهندس حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان ومعاونین شرکت، معاونین  فرمانداری شهرستان آزادشهر ودیگر مسئولین استانی و شهرستانی و مشاور وپیمانکار طرح و مردم منطقه برگزار شد.

  مدیرعامل
  22 اردیبهشت 1401

بیست و پنچمین جلسه کمیته حسابرسی داخلی شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

بیست و پنچمین جلسه کمیته حسابرسی داخلی در شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور مدیرعامل و اعضاء جلسه در سالن نگارستان این شرکت برگزارشد.

  حسابرسی داخلی
  22 اردیبهشت 1401
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان:

24 درصد حجم سدهای گلستان آب دارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت : حجم آب موجود در پشت سدهای این استان تا زمان آخرین محاسبه در 19 اردیبهشت سال جاری بالغ بر 59 میلیون متر مکعب معادل 24 درصد کل ظرفیت مخازن است.

  مدیرعامل
  22 اردیبهشت 1401

ادامه عملیات زهکشی اراضی اولویت دار در سطح ۱۲۰هزار هکتار توسط شرکت آب منطقه ای گلستان

به گفته نماینده مجری طرح زهکشی اراضی اولویت دار استان، از مجموع ۱۲۰ هزار هکتار، عملیات زهکشی اراضی اولویت دار توسط شرکت آب منطقه ای گلستان در سطح 42 هزار هکتار با اهدافی نظیر کنترل و جلوگیری از ماندابی و شور شدن اراضی، کنترل سیلاب و ایجاد امنیت غذایی در اراضی غربی استان گلستان در دست اجرا است که تا امروز برای این طرح 171 میلیارد تومان هزینه شده است و در سال های گذشته نیز 13هزار هکتار به بهره برداری رسیده است. 12 هزار هکتار نیز با پیشرفت 80 درصد در حال انجام است و اعتبار این طرح در سال جاری 25 میلیارد تومان است.

  زهکشی
  20 اردیبهشت 1401
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان :

لایروبی رودخانه‌های داخل شهرها برعهده شهرداری ها با مجوز شرکت های آب منطقه‌ای است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: مطابق ابلاغیه وزارت نیرو به شرکت های آب منطقه‌ای ، بر اساس مصوبه شورای عالی مدیریت بحران کشور ، لایروبی رودخانه‌های داخل شهرها کمافی السابق برعهده شهرداری هاست .

  حفاظت و بهره برداری
  20 اردیبهشت 1401

جلسه ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان هر سه شنبه برگزار می شود

به منظور بررسی درخواست ارباب رجوع و مراجعه کنندگان، جلسه ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان به صورت مستمر هر سه شنبه برگزار می شود.

  مدیرعامل
  20 اردیبهشت 1401

بیست و هشتمین جلسه کمیته سلامت اداری شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

بیست و هشتمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در شرکت آب منطقه ای گلستان به سایت مدیرعامل و با حضور اعضاء جلسه در سالن نگارستان این شرکت برگزارشد.

  کمیته سلامت اداری
  20 اردیبهشت 1401

لزوم کاهش 20 درصدی در اراضی تحت کشت چاه ها / کشت شالی به صورت غرقابی در اراضی تحت پوشش چاه ها ممنوع است

مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: بر اساس مصوبه کارگروه سازگاری با کم آبی استان با توجه به تداوم شرایط خشکسالی در سال آبی جاری، کشت شالی به صورت غرقابی در اراضی تحت پوشش چاه ها در استان ممنوع است.

  حفاظت و بهره برداری
  19 اردیبهشت 1401
در اولین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آب منطقه ای گلستان در سال 1401 :

مصادیق امر به معروف در شرکت آب منطقه ای برای همکاران و بهره برداران تبیین شود

اولین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور مدیر عامل و رئیس شورای امر به معروف شرکت و حجت الاسلام لیوانی امام جمعه موقت گرگان و مشاور شورای امر به معروف شرکت برگزار شد.

  شورای امر به معروف و نهی از منکر
  19 اردیبهشت 1401
سرپرست دفتر طرح های توسعه زودبازده منابع آب شرکت آب منطقه ای استان:

اتمام عملیات اجرایی ترمیم و توسعه مقسم آب شش روستای کمالان

سرپرست دفتر طرح های توسعه زودبازده منابع آب شرکت آب منطقه ای استان از اتمام عملیات اجرایی "عملیات ترمیم و توسعه مقسم آب شش روستای کمالان و پوشش بتنی کانال اصلی" در شهرستان علی آباد کتول از محل اعتبارات استانی در سال جاری خبر داد.

  طرح های زودبازده
  18 اردیبهشت 1401
سرپرست طرح های توسعه زودبازده آب منطقه ای گلستان:

شروع عملیات مرمت و بازسازی سد انحرافی محمد آباد گرگان

سرپرست طرح های توسعه زودبازده آب منطقه ای گلستان از شروع عملیات اجرایی پروژه "عملیات مرمت و بازسازی سد انحرافی محمد آباد" در شهرستان گرگان خبر داد.

  طرح های زودبازده
  18 اردیبهشت 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در برنامه حرف حساب صدا و سیمای گلستان:

شالیکاری غرقابی جز در اراضی نسق در گلستان فراموش شود/هماهنگی دستگاه‌ها در تخریب آببندانهای غیرمجاز

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در برنامه حرف حساب صدا و سیمای گلستان با بیان اینکه در کل استان 900 قطعه آب بندان وجود دارد که سالانه بیش از 150 میلیون متر مکعب آن را تنظیم می کنند،گفت: حدود 2 هزار و 400 هکتار آب بندان های زراعی ، پرورش ماهی یا دو منظوره در مسیر رودخانه گرگانرود است که در مجموع 56 میلیون متر مکعب ظرفیت دارند که 1570 هکتار آنها مجاز به استفاده از آب هستند و 830 هکتار مجوز استفاده از آب ندارند.

  مدیرعامل
  15 اردیبهشت 1401
مشاور جوان شرکت آب منطقه ای گلستان:

مشارکت ۴۸ نفر از همکاران شرکت آب منطقه ای گلستان در ماه رمضان در طرح محسنین و اکرام ایتام

مشاور جوان شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با مشارکت ۴٨ نفر از همکاران شرکت آب منطقه ای، به عنوان حامی در پویش حمایت یکساله از کودکان یتیم و محسنین تعداد ١٨۴ کودک  یتیم و محسنین (با سرپرست ناتوان) به عنوان فرزندان معنوی مورد حمایت قرار گرفتند.‌

  مشاور جوانان
  15 اردیبهشت 1401

اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان گرگان در سال 1401 برگزار شد/برخورد با بهره برداران غیر مجاز منابع آب

اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان گرگان در سال 1401 در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان گرگان با حضور سرپرست فرمانداری و سایر اعضا برگزار شد، ومقرر شد با بهره برداران غیر مجاز منابع آب در بخش های مختلف برخورد صورت گیرد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  14 اردیبهشت 1401

تداوم مطالعات فنی طرح های توسعه منابع آب استان گلستان

سرپرست دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان ، گفت : در حال حاضر پروژه های مطالعاتی شرکت آب منطقه ای گلستان در زمینه توسعه سدها و مدیریت سیلاب ، شبکه های آبیاری و زهکشی ، طرح های آبرسانی ، طرح های کوچک زود بازده ، مهندسی رودخانه ، بهره برداری از تاسیسات آبی و بسیاری از پروژه های دیگر با همکاری طیف وسیعی از مهندسین مشاور ذیصلاح ، کارشناسان و متخصصین فنی در حال انجام می باشد.

  دفتر فنی
  14 اردیبهشت 1401
رئیس گروه آب های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان:

گالیکش و لزوره مینودشت رکورد دار بیشترین بارش باران طی ۷۲ ساعت گذشته

رئیس گروه آب های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به مقادیر بارش از صبح شنبه ١٠ اردیبهشت تا صبح سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ در ایستگاه‌های شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در حوضه گرگانرود در ایستگاه لزوره مینودشت و گالیکش در حوضه گرگانرود به ترتیب ۶۴ و ۶۶ میلی متر طی این مدت باران باریده است.

  مطالعات پایه منابع آب
  14 اردیبهشت 1401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 109 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 283
 • بازدید امروز : 8,383
 • بازدید دیروز : 12,208
 • کل بازدید : 9,515,490
 • آخرین به روزرسانی : 29 اردیبهشت 1401 13:12:50
 • شناسه IP شما : 35.172.111.71

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :