شنبه, 18 مرداد 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
pooyesh
سد نگارستان
سد لاستیکی خواجه نفس

راهبرد مشارکت

 

شرکت آب منطقه ای استان گلستان  تلاش می نماید  با اجرای راهبردهای شرکت مادر تخصصی در مدیریت حوضه های آبریز و ضمن تعامل با سایر شرکتهای آب منطقه ای ، منابع آب استان را به عنوان یک نعمت الهی و ثروت ملی بگونه‌ای مدیریت نماید  که منافع همه سودبران در استان گلستان بطورمتوازن توزیع شده و باحفظ محیط ‌زیست ضمن تطبیق باشرایط‌،امنیت آبی برای نسل فعلی ونسلهای آتی استان تامین گردد. تامین نیازمندی های مشتریان، ارائه خدمات مطلوب به مشتریان با رعایت حقوق شهروندی و رضایتمندی شهروندان از اهداف این شرکت است. 

هر سازمانی در راستای تحقق اهداف، اجرای ماموریت ها و ارائه خدمت مطلوب و شایسته به شهروندان نیازمند توجه به تمام ذینفعان  می باشد. ارائه خدمات شایسته و ارتقاء کارایی  و اثر بخشی زمانی امکانپذیر است که ذینفعان، میزان رضایتمندی خود را از دریافت خدمات اعلام  و در بهبود فرآیندها تعامل و مشارکت نمایند. سازمانی در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسبِ جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید.

شرکت آب منطقه ای گلستان تعامل و تبادل اطلاعات با آحاد مردم و دستگاه های اجرائی را در سرلوحه کار خود قرار داده است و راهبردها و شیوه های ارائه خدمات خود را بر اساس قوانین موجود  و بازخورد ها و نقطه نظرات و پیشنهاد های  مردمی بازنگری و اصلاح  می نماید. در این راستا و به منظور جلب مشارکت های مردمی این شرکت برخود لازم می داند نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان  بویژه نخبگان، متخصصین ، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرائی عمومی را گردآوری و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید.

شهروندان عزیز  می توانند دیدگاه خود را از منوی تماس با ما-فرم ارتباط با شرکت و نظر سنجی خدمات   تارنمای شرکت به آدرس www.gsrw.ir  به صورت الکترونیکی و یا به صورت حضوری در میز خدمت به این شرکت انتقال دهند.

همچنین پیشنهادات و نقطه نظرات برای بهبود خدمات را می توانند با "ثبت نام در سامانه نظام پیشنهادات به آدرس http://pishnahad.wrm.ir  و انتخاب ذینفعان آب منطقه ای گلستان"   برای ما ارسال نمایند. همواره مشتاق دیدگاهها و نظرات شما هستیم.