|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

صعود تیم کوهنوردی شرکت آب منطقه ای گلستان به ارتفاعات خالد نبی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این کوهپیمایی که در روز جمعه 21 فروردین 88 انجام شده ، 22 نفر از کارکنان این شرکت حضور داشتند.    این کوهپیمایی با هدف ایجاد تعامل نزدیکتر بین کارکنان شرکت و افزایش کارآیی و سلامت کارکنان شرکت انجام شد.  

  عمومی
  29 فروردین 1388
همزمان با شروع سال جدید

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از ادارت منابع آب شهرستان ها بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس" نادعلی حاجیلری" در این دیدارها ضمن تبریک سال نو گفت: مديريت صحیح و هوشمندانه آب درخشكسالي بي سابقه سال گذشته موجب کاهش خسارات ناشی از این پدیده طبیعی شده است.

  عمومی
  29 فروردین 1388
در سایت پرتال وزارت نیرو

سامانه  "نظرسنجی میزان رضایت مندی مردم از خدمات صنعت آب و برق" راه اندازی شد  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان،" موسی فرمانی" افزود: این سامانه  در آدرس اینترنتی www.moe.org.ir     در دسترس کاربران قرار گرفته است.    

  عمومی
  29 فروردین 1388
با هدف مدیریت کم آبی در استان

ستاد خشکسالی استان گلستان به ریاست استاندار تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان کاهش خسارات ناشی از خشکسالی و اتخاذ تدابیر کارشناسی و مدیریتی ویژه و استمرار اجرای پروژه های اضطراری از دیگر اهداف تشکیل این ستاد می باشد.  

  عمومی
  29 فروردین 1388

نماینده مردم گرگان و آق قلا از سد و شبکه وشمگیر بازدید  کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این دیدار ابتدا مهندس حاجیلری مدیر عامل آب منطقه ای گلستان ضمن تبریک سال نو گزارشی از روند تامین و توزیع آب در سدها و شبکه های آبیاری استان به ویژه سد وشمگیر و نیز برنامه های شرکت در بازسازی و علاج بخشی این سد ارائه کرد.  

  عمومی
  29 فروردین 1388

  اخبار کوتاه شرکت آب منطقه ای گلستان

  دیدار نوروزی مدیران آب و برق گلستان با نمایندگان گرگان و کردکوی    دیدار نوروزی اعضای شورای هماهنگی مدیران آب و برق استان گلستان با حجت الاسلام دکتر "سید علی طاهری " نماینده مردم گرگان و آق قلا و نیز دکتر " محمد جواد نظری مهر" نماینده مردم کردکوی ، ترکمن و بندرگز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.  در این دیدارها که به صورت جداگانه برگزار شد ، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با تبریک سال نو ،گفت: شعار محوری "اصلاح الگوی مصرف" که از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال 88 اعلام شده ، باید کارشناسانه اجرا شود.  حجت الاسلام والمسلمین دکتر "سیدعلی طاهری" افزود: همه دستگاههای اجرایی باید در اجرای این شعار راهبردی همت کنند تا منویات رهبری فرزانه انقلاب عملیاتی شود.     مطالعات جامع تامین آب شرب شهرهای استان گلستان بررسی شد      با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان، مطالعات جامع تامین آب شرب شهرهای استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این طرح با هدف تامین آب شرب شهروندان و کاهش مشکلات استان در زمان وقوع خشکسالی، ارائه شده است.    دکتر"محمد ابراهیم یخکشی" با اشاره به برنامه های اجرایی این طرح گفت: این طرح در قالب برنامه های میان مدت و بلند مدت با رویکرد تامین آب شرب سالم مورد بررسی قرار گرفت.    وی تصریح کرد: وضعیت موجود منابع و مصارف آب به لحاظ کمی و کیفی، مطالعه رویکرد یکپارچه منابع آب و استفاده از مدل های جامع منابع و مصارف آب، باید مورد بررسی قرار گیرد.   سومین نشست کارگروه انسجام بخشی صنعت آب و برق شهرستان گنبد و مینودشت برگزار شد      سومین نشست کارگروه انسجام بخشی صنعت آب و برق شهرستان گنبد و مینودشت برگزار شد. این جلسه با حضور مدیران صنعت آب و برق شهرستان در محل اداره آبفار شهرستان گنبد برگزار شد.    مدیر امور آب گنبد و مینودشت، با اشاره به هدف از تشکیل این کارگروه گفت: کارگروه انسجام بخشی آب و آبفا با هدف هماهنگي هر چه بيشتر ادارات و شركت‌هاي زیر مجموعه وزارت نیرو و برقراری تعامل هرچه بیشتر تشکیل شده است.     مهندس"جواد تیموری" تصریح کرد: با توجه به کاهش ریزش های جوی در استان ذخیره سدها و سایر منابع آبی کاهش یافته است.  وی یادآور شد ، با توجه به خشکسالی های اخیر، پیگیری جلسات این کارگروه بطور مستمر و اطلاع رسانی مناسب به مردم و تمهیدات منسجم مدیریت منابع آب، بیش از پیش ضرورت یافته است.  

  عمومی
  26 فروردین 1388
در آخرین جلسه شورای هماهنگی صنعت آب و برق گلستان

تاکید نماینده گرگان بر حمایت از صنعت آب و برق در گلستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان ، حجت الاسلام دکتر "سید علی طاهری"  در این نشست با تقدیر از تلاشهای مسئولان و کارکنان بخش آب و برق استان در سال گذشته ، بر ضرورت حمایت همه جانبه از این بخش تاکید کرد.  

  عمومی
  17 فروردین 1388

دیدار نوروزی مدیران آب و برق گلستان با نمایندگان گرگان و کردکوی

دیدار نوروزی اعضای شورای هماهنگی مدیران آب و برق استان گلستان با حجت الاسلام دکتر "سید علی طاهری " نماینده مردم گرگان و آق قلا و نیز دکتر " محمد جواد نظری مهر"  نماینده مردم کردکوی ، ترکمن و بندرگز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.  

  عمومی
  11 فروردین 1388
در پیامی خطاب به همکاران

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان آغاز سال جدید را تبریک گفت

  مهندس " نادعلی حاجیلری " مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در پیامی آغاز سال جدید و عید سعید نوروز را به همکاران تبریک و. شادباش گفت.

  عمومی
  9 فروردین 1388
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 41
 • بیشترین بازدید همزمان : 163
 • بازدید امروز : 2,119
 • بازدید دیروز : 12,031
 • کل بازدید : 2,114,797
 • آخرین به روزرسانی : 7 اسفند 1399 14:32:31

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، گرگان، ابتدای جاده آق قلا، شرکت آب منطقه ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 017-32627768
 • فاکس : 017-32627870
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :