|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

اجرای طرح های اضطراری آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان تا تابستان سال جاری

با افزایش اعتبارات آبرسانی طی یک سال گذشته و به ویژه در سفر اخیر ریاست جمهور به استان گلستان، شرکت آب منطقه ای در تلاش است، طرح های اضطراری آبرسانی را در شهرهای مختلف استان تا تابستان امسال اجرا نماید که در این راستا با انجام این طرح های اضطراری حدود 210 لیتر بر ثانیه به شبکه شرب در شهرستان های کلاله، آزاشهر و رامیان، گنبد و نوار مرز و بندرترکمن و گمیشان اضافه می شود.

  طرح و تسعه
  28 خرداد 1401
جهت غلبه بر تنش‌های آبی تابستان توسط شرکت آب منطقه ای استان:

حفر چاه‌ها و سد جدید برای تامین آب مرکز گلستان/8 حلقه چاه جدید برای گرگان در حال حفر است

با هدف غلبه بر تنش‌های آبی تابستان، حفر چاه‌ها و احداث سد میرداماد برای تامین آب شهر کرگان در دستور کار قرار دارد.

  طرح و تسعه
  13 خرداد 1401

تجهیز 3 حلقه چاه در طرح اضطراری آبرسانی به شهرهای نوار مرز استان

طرح آبرسانی به شهر‌ها و روستا‌های نوار مرزی گلستان با جمعیت تقریبی 555 هزار نفر و با نیاز آبی یک‌هزار و 800 لیتر بر ثانیه، بزرگترین طرح آبرسانی وزارت نیرو در این استان است که بخشی از آب مورد نیاز این مناطق از طریق چاه های عمیق (800 لیتر بر ثانیه) و بخشی نیز از محل ذخیره آب در سد نرماب مینودشت برای افق سال ۱۴۲۵ تامین خواهد شد.

  طرح و تسعه
  8 خرداد 1401

آغاز عملیات حفر چاه آب شرب شماره 2 در گرگان با عمق 200 متر

نماینده مجری طرح آبرسانی به گرگان گفت: در راستای این طرح آبرسانی ، عملیات اجرائی چاه شماره 2 شهر گرگان در منطقه شصت کلاته با دبی برآوردی 20 لیتر بر ثانیه آغاز شد.

  طرح و تسعه
  26 اردیبهشت 1401

آغاز عملیات حفر چاه آب شرب گرگان (شصتکلاته ۱)

رییس گروه طرحهای آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در راستای طرح آبرسانی به شهر گرگان عملیات اجرائی چاه شماره 1 منطقه شصت کلاته با دبی براوردی 20 لیتر بر ثانیه آغاز شد.

  طرح و تسعه
  25 اردیبهشت 1401
در جلسه مشترک آب منطقه ای و آبفا در خصوص طرح آبرسانی به شهرستان گرگان:

جانمایی و اولویت بندی حفر چاه های جدید در شهرستان گرگان مشخص شد

بمنظور تبادل نظر و بررسی اولویت‌های اجرایی در طرح آبرسانی به گرگان، جلسه مشترک در محل امور آب و فاصلاب شهرستان گرگان برگزارشد.

  طرح و تسعه
  10 فروردین 1401

تامین آب شرب شهر رامیان تا ۱۵ سال آینده انجام شده است

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان گفت: دو حلقه چاه در این شهرستان که در سال‌های گذشته حفر وبرای استفاده در سنوات بعدی پلمب شده بود در حال تجهیز و اتصال آن به شبکه توزیع بوده و با ساخت مخزن ۲ هزار مترمکعبی تا سال آینده وارد مدار می شود ، آب شرب شهر رامیان تا ۱۵ سال آینده تامین و مشکلی در رابطه با تامین آب وجود نخواهد داشت.

  طرح و تسعه
  1 دی 1400

دومین جلسه سرمایه گذاری طرحهای بخش آب استان برگزار شد

دومین جلسه سرمایه گذاری طرحهای بخش آب استان با حضور معاونان و مدیران طرح و توسعه و برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای ، با هدف بررسی طرحهای قابل سرمایه گذاری شرکت آب منطقه ای برگزار شد.

  طرح و تسعه
  27 آذر 1400

پیشرفت پروژه مخزن ۵ هزار مترمکعبی دوم طرح آبرسانی به بندرترکمن و گمیشان

سرپرست گروه طرحهای آبرسانی شرکت آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان از پایان احداث دیواره های مخزن ۵ هزار مترمکعبی دوم طرح آبرسانی به بندرترکمن و گمیشان خبر داد.

  طرح و تسعه
  16 آبان 1400

پیشرفت بیش از ۹۰ درصدی طرح آبرسانی به شهرهای بندرترکمن و گمیشان

طرح آبرسانی به شهرهای بندرترکمن و گمیشان از جمله ۶ طرح آبرسانی است که شرکت آب منطقه ای استان درحال انجام آن است.

  طرح و تسعه
  16 شهریور 1400

شروع عملیات اجرایی بخشی از مخزن ۵ هزار مترمکعبی دوم بندرترکمن و گمیشان

سرپرست گروه طرحهای آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان از شروع عملیات اجرایی بخشی از مخزن ۵ هزار مترمکعبی دوم طرح آبرسانی به شهرهای بندرترکمن و گمیشان خبر داد.

  طرح و تسعه
  3 شهریور 1400
سرپرست گروه طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان:

اتمام عملیات کاروتاژ(چاه پیمائی) چاه آب شرب در حال حفر شهرستان آزادشهر

رئیس گروه طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان از اتمام عملیات کاروتاژ (چاه پیمائی) چاه آب شرب در حال حفر شهرستان آزادشهر تا عمق 200 متر خبر داد.

  طرح و تسعه
  2 تیر 1400
با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان؛

جلسه بررسی مطالعات بهنگام سازی برنامه ریزی منابع آب سد نرماب برگزار شد

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: جلسه بررسی مطالعات بهنگام سازی برنامه ریزی منابع آب سد نرماب با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان در تاریخ 19 خرداد 1400 ، برگزار شد.

  طرح و تسعه
  20 خرداد 1400

آغاز مطالعات بهینه سازی و بهنگام ‌نمودن طرحهای آبرسانی براساس طرح جامع آب شرب استان گلستان

سرپرست گروه طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه به لزوم یکپارچه نگری در تامین آب شرب استان گلستان،«مطالعات بهینه سازی و بهنگام ‌نمودن طرحهای آبرسانی براساس طرح جامع آب شرب استان گلستان» در دستور کار شرکت آب منطقه ای گلستان قرارگرفته است.

  طرح و تسعه
  11 اردیبهشت 1400
معاون طرح وتوسعه شرکت آب منطقه ای گلستان:

در مجموع خرید و ساخت و نصب، پیشرفت فیزیکی هیدرومکانیکال سد نرماب ۵۸ درصد است

معاون طرح وتوسعه شرکت آب منطقه ای گلستان از پیشرفت مولفه های مختلف سد نرماب در سال جاری خبر داد.

  طرح و تسعه
  25 فروردین 1400
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

حفر 10 حلقه چاه و بهره برداری از 22 هزار متر مکعب مخزن ؛ برنامه های طرح آبرسانی شهر گرگان در سال آینده

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: طرح جامع تامین آب شرب گرگان در سال 85 در سه فاز اضطراری، میان مدت و بلند مدت مورد تصویب قرارگرفت.در فاز اضطراری از محل تامین منابع آب زیرزمینی حدود 700 لیتر بر ثانیه قصد داشتیم از آب زیرزمینی استفاده کنیم و در فاز بلندمدت سد محمدآباد و میرداماد مقرر است اجرا شود.

  طرح و تسعه
  28 اسفند 1399

پیشرفت 40 درصدی طرح آبرسانی به شهرستان های آزادشهر و رامیان

سرپرست طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: طرح آبرسانی به شهرستان های آزادشهر و رامیان و روستاهای واقع در مسیر خط انتقال، با هدف تامین، ذخیره و انتقال 650 لیتر بر ثانیه آب شرب، از سال 1390 آغاز و هم اکنون با پیشرفت فیزیکی 40 در صدی در حال اجراء می باشد.

  طرح و تسعه
  7 اسفند 1399

نجات خلیج گرگان همچنان در گرو تخصیص اعتبار

سرپرست گروه سدها و مدیریت سیلاب شرکت آب منطقه ای شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: مطالعات اضطراری نجات خلیج گرگان در سال 96 توسط شرکت آب منطقه ای گلستان انجام شد و راهکارهای کوتاه مدت نجات خلیج گرگان به ویژه از حیث بهبود شرایط کیفی در کارگروه های تخصصی و کمیته ملی نجات خلیج گرگان در کشور مورد تصویب قرار گرفت.

  طرح و تسعه
  5 اسفند 1399

نیاز تکمیل طرح آبرسانی به شهر گرگان به ۸۰ میلیارد تومان

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان با تشریح اعتبارات و اقدامات مورد نیاز برای آبرسانی به شهر گرگان گفت: با 80 میلیارد تومان اعتبارات در قالب اوراق و اسناد ، می توان 22 هزار متر مکعب مخزن به علاوه 100 لیتر آب مطمئن به شهر گرگان تحویل داد.

  طرح و تسعه
  1 اسفند 1399
سرپرست گروه طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظتی و ضد سرقت هوشمند در طرح آبرسانی به شهر گرگان

سرپرست گروه طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان از نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظتی و ضد سرقت هوشمند در طرح آبرسانی به شهر گرگان در راستای تحقق اهداف پدافند غیر عامل خبر داد.

  طرح و تسعه
  7 بهمن 1399

اجرای ساختمان توانمندسازی بانوان به نیمه راه رسید

سرپرست طرح های توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی شرکت آب منطقه ای استان گفت: با توجه به آغاز ساخت ساختمان توانمندسازی بانوان به عنوان یکی از مولفه های محدوده شبکه آبیاری و زهکشی قره سو- زرین گل وسازه های مربوطه از محل تسهیلات بانک توسعه اسلامی در خرداد ماه سال جاری، مدیر عامل شرکت به اتفاق معاون طرح و توسعه و مدیران از این پروژه بازدید کردند .

  طرح و تسعه
  4 بهمن 1399

جلسه پیگیری سرمایه گذاری طرح های سد میرداماد و سد آقدکش برگزار شد

با حضور ذیحساب و کارشناسان هلدینگ نیروی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در شرکت آب منطقه ای گلستان جلسه بررسی ابعاد مختلف طرح های سد میرداماد و سد آقدکش به منظور سرمایه گذاری طرحهای مذکور برگزار گردید.

  طرح و تسعه
  2 بهمن 1399

با راه اندازی چاه جدید ، ۳۳لیتر بر ثانیه به تامین آب شرب آزادشهر اضافه شد

مدیر طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در راستای طرح آبرسانی به شهر های آزادشهر و رامیان و تامین نیاز آبی این شهرها، یک حلقه چاه در آزادشهر افتتاح و راه اندازی شد.

  طرح و تسعه
  23 آذر 1399
سرپرست گروه توسعه سدها ومدیریت سیلاب شرکت آب منطقه ای گلستان منصوب شد

سرپرست گروه توسعه سدها ومدیریت سیلاب شرکت آب منطقه ای گلستان منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان، دکتر محمد نوری به عنوان سرپرست گروه توسعه سدها و مدیریت سیلاب شرکت آب منطقه ای گلستان منصوب شد.

  طرح و تسعه
  23 مهر 1399

5 پروژه مطالعاتی مدیریت سیلاب در دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان در دست انجام است

مدیر دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان از انجام 5 پروژه مطالعاتی مدیریت سیلاب در دفتر فنی شرکت آب منطقه ای استان خبر داد.

  طرح و تسعه
  16 مهر 1399
مدیر دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

انجام مطالعات طرح های شاخص شرکت آب منطقه ای استان از بدو پیدایش تا تصویب در دفتر فنی شرکت

مدیر دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: دفتر فنی شرکت آب منطقه ای گلستان ، در راستای وظایف سازمانی ، بررسی و تصویب کلیه طرح های مطالعاتی شرکت طرح های مطالعاتی شاخصی را مدیریت می کند که از جمله آن ها می توان به مطالعات سد میرداماد(شصت کلاته)، سد قره چای رامیان، مطالعات آبهای نامتعارف استان، مطالعات شیرین سازی آب دریا، مطالعات تامین آب منطقه گردشگری هزار پیچ ، مطالعات سد آجی سو، ومطالعات مدیریت سیلاب حوضه های استان اشاره نمود.

  طرح و تسعه
  15 مهر 1399

جلسه بازگشایی اسناد مناقصه بسته 2 اجرایی طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل برگزار گردید

در راستای اجرای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل از محل تسهیلات بانک توسعه اسلامی، جلسه بازگشایی اسناد مناقصه پروژه احیای انهار سنتی رودخانه زرین‌گل، حفاظت سیلاب محمدآباد و تأسیسات آبزی‌پروری (Gharesoo2) با حضور اعضای کمیسیون مناقصه شرکت و همچنین نمایندگان شرکت یا مشارکت مناقصه‌گر در تاریخ 19 شهریورماه در محل سالن اجتماعت کوثر شرکت برگزار گردید.

  طرح و تسعه
  13 مهر 1399

مدیر طرح سد نرماب اعلام کرد: اتمام آسفالت جاده آنتنی سد نرماب

مدیر طرح سد نرماب از اتمام آسفالت جاده آنتنی سد نرماب خبر داد و گفت: این جاده با سطح آسفالت 9 هزار و 900 متر مربع و حجم آسفالت 500 متر مربع و به طول هزار و 650 متر به اتمام رسید.

  طرح و تسعه
  12 مهر 1399

کارگاه آموزشی مدیریت پیمان های بانک توسعه اسلامی برگزار گردید

در راستای اجرای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره سو – زرین گل از محل تسهیلات بانک توسعه اسلامی، کارگاه آموزشی مدیریت پیمان در چارچوب قوانین بانک توسعه اسلامی به مدت چهار روز با همکاری شرکت آب منطقه ای گلستان، سازمان سرمایه گذاری وکمک های اقتصادی و فنی ایران و بانک توسعه اسلامی به صورت مجازی برگزار گردید.

  طرح و تسعه
  12 مهر 1399
مدیر دفتر فنی شرکت آب منطقه ای استان :

80 عضو در کمیته فنی شرکت آب منطقه ای گلستان مشارکت می کنند

مدیر دفتر فنی شرکت آب منطقه ای استان گفت: دفتر فنی یکی از 3 دفتر زیر مجموعه معاونت طرح و توسعه شرکت است، ولی به خاطر شرح وظایفی که دارد، دامنه فعالیتش به کل شرکت بر می گردد. یکی از وظایف دفتر فنی بررسی کلیه مطالعات توسعه منابع آب است که در شرکت انجام می شود.

  طرح و تسعه
  4 مهر 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 62
 • بیشترین بازدید همزمان : 283
 • بازدید امروز : 13,958
 • بازدید دیروز : 20,794
 • کل بازدید : 10,153,372
 • آخرین به روزرسانی : 2 تیر 1401 21:54:59
 • شناسه IP شما : 44.200.40.195

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :