|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

آغازعملیات اجرائی پروژه آزادسازی 2 کیلومتر از بستر و حریم رودخانه گرگانرود در شهرستان گنبدکاووس

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان ازآغاز آزادسازی سراسری بستر و حریم رودخانه گرگانرود در شهرستان گنبدکاووس به طول 2 کیلومتر خبر داد.

  حفاظت و بهره برداری
  24 اردیبهشت 1400
دردیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان مورد تاکید قرار گرفت:

لزوم اطلاع رسانی گسترده وضعیت منابع آب استان و جلوگیری از کشت های پرآب طلب از طریق صدا و سیمای گلستان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان با توجه به خشکسالی سال جاری بر لزوم اطلاع رسانی گسترده وضعیت منابع آب استان و جلوگیری از کشت های پرآب طلب در سال جاری تاکید کردند.

  مدیرعامل
  24 اردیبهشت 1400

انتصاب نماینده مجری طرح آبرسانی به شهرها وروستاهای نوار مرز

با حکم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان، حمیدرضا ابراهیمی به عنوان نماینده مجری "طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای نوار مرز" منصوب شد.

  انتصاب
  24 اردیبهشت 1400

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

مهندس سید محسن حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به همه روزه داران ماه عبادت و بندگی به ویژه همکاران شرکت تبریک گفت.

  پیام
  23 اردیبهشت 1400

رشد 41 درصدی درآمدهای واریزی شرکت آب منطقه ای گلستان به خزانه در سال 99 نسبت به سال 98

در یکصد و هفتمین جلسه هیئت شناسایی، ایجاد و تداوم و افزایش منابع درآمدی شرکت آب منطقه ای گلستان، مدیر عامل شرکت از رشد 41 درصدی درآمد شرکت در سال 99 نسبت به سال 1398 و واریز به خزانه خبر داد.

  مدیرعامل
  23 اردیبهشت 1400

انتصاب نماینده مجری طرح سد آقدکش

با حکم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان، سید علی حسینی به عنوان نماینده مجری طرح سد آقدکش منصوب شد.

  انتصاب
  23 اردیبهشت 1400

انتصاب رئیس گروه منابع انسانی و اموراداری شرکت آب منطقه ای گلستان

با حکم مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان، منیره فرزین به عنوان رئیس گروه منابع انسانی و اموراداری شرکت آب منطقه ای استان منصوب شد.

  انتصاب
  22 اردیبهشت 1400

تقدیر کشاورزان روستای بلال باینال کلاله از تامین آب کشاورزی روستا توسط اداره منابع آب کلاله و مراوه تپه

کشاورزان روستای بلال باینال شهرستان کلاله با ارسال نامه ای از اداره منابع آّب کلاله و مراوه تپه بابت تلاش در تامین آب کشاورزی اراضی این روستا و همچنین لایروبی و بازسازی سد انحرافی تقدیر وتشکر نمودند.

  امورات و ادارات شهرستانها
  22 اردیبهشت 1400
مدیر بهره ‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای گلستان:

۵۸ درصد از حجم کل مخزن تالاب - سد آلاگل پرآب است /آبگیری ۸۵ درصد مزارع پرورش ماهی محدوده پایین دست تالاب - سد آلاگل

مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای گلستان از آب موجود در ۵۸ درصد از حجم کل مخزن تالاب - سد آلاگل معادل ۳۲ میلیون مترمکعب و ۷۶ درصد از مخزن تالاب - سد آلماگل معادل سه میلیون و ۸۰۰ هزار متر مکعب خبر داد و خاطرنشان کرد: حق آبه زیست محیطی تالاب آلاگل ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار متر مکعب و تالاب آلماگل نیز ۲ میلیون متر مکعب است که محفوظ می‌باشد.

  حفاظت و بهره برداری
  22 اردیبهشت 1400
در بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از سد نرماب عنوان شد:

پیشرفت بیش از 84 درصدی بدنه سد نرماب/ نصب 50 درصدی تاسیسات هیدرومکانیکال

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در بازدید از آخرین وضعیت سد در دست احداث نرماب در شهرستان مینودشت،برای آبگیری در خرداد ماه سال جاری ، از پیشرفت بیش از 84 درصد بدنه بزرگ ترین و مهم ترین سد در حال ساخت استان خبرداد.

  بازدیدها
  22 اردیبهشت 1400

قیمت گذاری املاک واقع درمسیر طرح های شرکت آب منطقه ای گلستان بر مبنای کارشناسی انجام می شود

مدیرحقوقی شرکت آب منطقه ای گلستان اعلام کرد: یکی از اقدامات مهم جهت ایجاد بستر اجرای پروژه های عمرانی ، تملک املاک واقع درمسیر طرح است که قیمت گذاری املاک واقع درمسیر طرح های شرکت آب منطقه ای گلستان بر مبنای کارشناسی انجام می شود.

  حقوقی
  21 اردیبهشت 1400
در اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان گلستان عنوان شد:

افزایش تنش های آبی در گلستان در پی وقوع خشکسالی شدید/ ممنوعیت کشت شالی و سایر محصولات پر آب طلب در سال آبی جاری

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان گلستان به ریاست معاون عمرانی استاندار گلستان واعضای این شورا در محل استانداری گلستان برگزار شد.

  حفاظت و بهره برداری
  21 اردیبهشت 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان :

تنها راه چاره گذر استان از ورطه کم آبی ذاتی ، بهره وری از منابع آبی مانند محصولات جایگزین و خشکه کاری برنج است/ درخواست یاری از مسئولان‌ و کشا

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به تبعات توسعه کشت های پر آب طلب در گلستان گفت: در استان گلستان از قدیم الایام حدود 15 هزار هکتار نسق قدیمی برنج وجود داشته که از طریق آب های سطحی و رودخانه ها آبیاری می شوند و در سالهای خشکسالی، کشاورزان این نسق ها با تجربه ای که دارند، میزان سطح کشت را مدیریت می کنند.

  مدیرعامل
  21 اردیبهشت 1400

انتصاب جانشینان شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران وپدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان

از سوی رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران وپدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان، جانشینان اول و دوم شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران وپدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان منصوب شدند.

  انتصاب
  20 اردیبهشت 1400

بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان از طرح آبرسانی به رامیان و آزادشهر

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان از طرح آبرسانی به شهرستان های رامیان و آزادشهر و چاه های حفاری شده توسط شرکت آب منطقه ای استان با حضور مدیر عامل شرکت آبفار بازدید کردند.

  بازدیدها
  20 اردیبهشت 1400

کسب مقام سوم قهرمانی مسابقات مجازی دارت بانوان وزارت نیرو توسط آب منطقه ای گلستان

شرکت آب منطقه ای گلستان در مسابقات انفرادی مجازی دارت قهرمانی بانوان وزارت نیرو در ماه مبارک رمضان به میزبانی استان اردبیل توانست، به مقام سوم مشترک دست پیدا کند.

  فرهنگی، ورزشی
  20 اردیبهشت 1400
با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بخش های مختلف:

تجلیل آب منطقه ای گلستان از کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته

در دومین جلسه شورای فرهنگی در سال 1400 که با حضور مدیر عامل ودیگر اعضا در سالن جلسات نگارستان شرکت برگزار شد، مقرر شد با توجه به روز مصرف بهینه آّب در اول خرداد ، کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته تجلیل شود.

  عمومی
  19 اردیبهشت 1400

جلسه معارفه تیم جدید مدیریت پروژه‌های ایران در بانک توسعه اسلامی برگزار شد

جلسه معارفه تیم جدید بانک توسعه اسلامی برای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و همچنین پروژه‌های جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، معاونین و مدیران مرتبط با طرح، اعضای واحد مدیریت پروژه (PMU)، همچنین مدیر قبلی و جدید طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل در بانک توسعه اسلامی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد ودر این جلسه محمداکبر اِشتیاق، وِردی یوسف، جِم اُوزِنِن و به عنوان تیم جدید مدیریتی طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل از جانب بانک توسعه اسلامی معرفی شدند و از تلاش‌های ‌تیم قبلی قدردانی شد.

  عمومی
  19 اردیبهشت 1400
مدیر دفتر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان خبر داد:

انجام تعداد 354 مورد مکاتبه واطلاع رسانی به شهرداری ها ، بخشداری ها و دهیاری ها درسال 99

مدیر دفترمحیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در سال 1399 تعداد 354 مورد مکاتبه و اطلاع رسانی به شهرداریها، بخشداریها و دهیاری ها در خصوص تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی به بستر و حریم رودخانه ها وجمع آوری آن ها از بستر و حریم رودخانه ها صادر شده است.

  حفاظت و بهره برداری
  19 اردیبهشت 1400
در اولین جلسه کارگروه مدیریت سبز شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان شد:

تصویب شرح خدمات مدیریت سبز شرکت آب منطقه ای گلستان در سال 1400

در اولین جلسه کارگروه مدیریت سبز شرکت آب منطقه ای گلستان درسال ۱۴۰۰ شرح خدمات مطالعات مدیریت سبز در ستاد شرکت آب منطقه ای ، سدها و امور منابع آب گنبد با برآورد تقریبی ۸۰۰میلیون ریال به مدت ۶ ماه به تصویب رسید.

  معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
  19 اردیبهشت 1400

بررسی و تایید مطالعات مدیریت مشارکتی در شبکه آبیاری و زهکشی واحد عمرانی قره بلاغ - شهرستان علی آباد کتول

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: گزارش مربوط به پروژه مطالعات استقرار سیستم مدیریت مشارکتی در شبکه آبیاری و زهکشی واحد عمرانی قره بلاغ به وسعت حدود 2300 هکتار واقع در محدوده شهرستان علی آباد کتول ، توسط کارگروه فنی شرکت آب منطقه ای گلستان بررسی و پس از انجام اصلاحات لازم توسط مهندسین مشاور ، به تایید رسید.

  دفتر فنی
  19 اردیبهشت 1400
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیران کل دفتر امور شهری و شو راها و مدیر کل روستائی استانداری گلستان:

لزوم توجه بیشتر به حریم و بستر رودخانه ها در طراحی شهرهای گلستان/ توجه به بسترهای متروک نیزمند تعامل بیشتر با آب منطقه ای است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیداربا مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری وهمچنین مدیر کل امور روستائی استانداری گلستان اظهار کرد: اعضای شوراهای شهرها و روستاها باید در جریان مسائل و قوانین منابع آب باشند چرا که در بسیاری از شهرهای استان پل های غیر استاندارد ، دیواره سازی های غلط و تجاوزرات بسیار به حریم و بستر رودخانه ها مشاهده می شود که لزوم آموزش مفاهیم و قوانین منابع آب را ضروری می نماید.

  مدیرعامل
  18 اردیبهشت 1400

جلسه معارفه تیم جدید مدیریت پروژه‌های ایران در بانک توسعه اسلامی برگزار شد

جلسه معارفه تیم جدید بانک توسعه اسلامی برای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و همچنین پروژه‌های جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، معاونین و مدیران مرتبط با طرح، اعضای واحد مدیریت پروژه (PMU)، همچنین مدیر قبلی و جدید طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل در بانک توسعه اسلامی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

  IDB
  18 اردیبهشت 1400
فرماندار مرکز استان در جلسه شورای کشاورزی شهرستان گرگان:

اطلاع رسانی مستمرامور منابع آب گرگان با همکاری صدا و سیما نسبت به اطلاع رسانی عدم کشت شالی در شهرستان/ کاهش آبدهی رودخانه های شهرستان

فرماندار مرکز استان در جلسه شورای کشاورزی شهرستان گرگان بر اطلاع رسانی مستمرامور منابع آب گرگان با همکاری صدا و سیما نسبت به اطلاع رسانی عدم کشت شالی در شهرستان تاکید کرد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  18 اردیبهشت 1400
با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بخش های مختلف:

تجلیل آب منطقه ای گلستان از کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته

در دومین جلسه شورای فرهنگی در سال 1400 که با حضور مدیر عامل ودیگر اعضا در سالن جلسات نگارستان شرکت برگزار شد، مقرر شد با توجه به روز مصرف بهینه آّب در اول خرداد ، کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته تجلیل شود.

  فرهنگی، ورزشی
  18 اردیبهشت 1400

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت علی ( ع) در شرکت آب منطقه ای گلستان

به مناسبت شهادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و گرامیداشت ایام لیالی قدر ، مراسمی با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

  فرهنگی، ورزشی
  17 اردیبهشت 1400
مدیر محیط زیست وکیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

شناسایی 63 مورد برداشت شن و ماسه و تخلیه پساب گل آلود سنگ شکن به رودخانه و مجاری آبی در سال 99

مدیر محیط زیست وکیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در سال 1399 تعداد 63 مورد برداشت شن و ماسه و تخلیه پساب گل آلود سنگ شکن به رودخانه و مجاری آبی شناسایی شده است که ابعاد برداشت غیر اصولی (طول وعرض و عمق ) و حجم برداشت مشخص شده و اخطاریه آن به مالک شرکت و کارگاه داده شده تا در اسرع وقت نسبت به رفع خسارت و اعاده وضع به حالت سابق اقدام نمایند.

  حفاظت و بهره برداری
  17 اردیبهشت 1400

به فراخوان رفتن کلیه تاسیسات آبی با قابلیت گردشگری گلستان در سال 99/ صدور موافقت اصولی از سوی میراث فرهنگی

دبیرکمیته گردشگری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: تاکنون کلیه موارد مصوب شده تاسیسات آبی با قابلیت گردشگری در کارگروه اقتصادی استان، به فراخوان رفته است و دو مورد در حال صدور موافقت اصولی از سوی اداره کل میراث فرهنگی ،صنعتی و گردشگری است.

  کارگروه گردشگری
  17 اردیبهشت 1400

بیانیه شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت روز قدس

مدیر عامل و فرمانده پایگاه بسیج کوثر شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد:

  پیام
  17 اردیبهشت 1400
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

نیاز به افزایش اعتبار طرح های مهندسی رودخانه

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: یکی از وظایف صریح شرکت آب منطقه ای در قانون توزیع عادلانه آب ، تعیین حد بستر و حریم رودخانه ها است وتاکنون بیش از 1500 کیلومتر تعیین حد بستر و حریم در رودخانه های استان انجام شده است ونیمی از آن باقی مانده است که نیاز به اعتبارات است.

  مدیرعامل
  16 اردیبهشت 1400
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 78 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 57
 • بیشترین بازدید همزمان : 270
 • بازدید امروز : 10,836
 • بازدید دیروز : 17,458
 • کل بازدید : 3,021,819
 • آخرین به روزرسانی : 24 اردیبهشت 1400 01:31:49

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، گرگان، ابتدای جاده آق قلا، شرکت آب منطقه ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 017-32627768
 • فاکس : 017-32627870
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :