پنجشنبه, 2 اسفند 1397

 

 

بیانیه دعوت شرکت آب منطقه ای گلستان جهت حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

شرکت آب منطقه ای گلستان با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در راهپیمایی عظیم یوم الله 22 بهمن، از اقشار مختلف مردم برای شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَالْفَجْرِ ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴﴾

ایام ا.. دهه مبارک فجر و روز بیست و دوم بهمن، یادآور عظمت و از خودگذشتگی ملتی بزرگ است که با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و با تأسی از آموزه‌های اسلام ناب محمدی(ص)، بساط ظلم و ستم رژیمی وابسته و طاغوتی را درهم پیچیدند و روح امید و خودباوری را در این کشور دمیده اند.

22 بهمن، روز پیروزی و استقلال و آزادی ملتی است که اعلام آزادی و آزادگی از یوغ و ستم استعمار و استکبار ستیزی خود را با فریاد و مشت‌های گره کرده به سراسر جهان اعلام کرده است. این روز، روز اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران و یادآور دلاورمردی‌ها، رشادت‌ها و فداکاری‌ها ملتی است که با وحدت و توکل بر خدا، پیرو ولایت و رهبری و با نثار خون خود ثابت کردند که خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.

مردم وقت شناس و با بصیرت ایران اسلامی در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همانند گذشته، با حضوری منسجم در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر با فریادهای دشمن‌شکن خود بر سر استکبار جهانی، پایه‌های کاخ ستمگران تاریخ را به لرزه در خواهند آورد و پاسخی کوبنده به تهدیدها، توهین‌ها و یاوه‌گویی‌های شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار خواهند داد.

کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان نیز همگام و همراه با اقشار مختلف مردم خداجو و همیشه در صحنه ایران اسلامی، با حضوری یکپارچه و وحدت‌آفرین در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن شرکت نموده و ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا.. خامنه ای(مدظله العالی)، بار دیگر یک صدا با مردم سراسر ایران اسلامی، اعلام می‌دارند که در راستای صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن، تا آخرین نفس ایستاده‌اند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان