سه‌شنبه, 28 دی 1395


تماس با ما

استان گلستان - گرگان - ابتدای جاده آق قلا - شرکت آب منطقه ای گلستان

کدپستی : 33165-49139

تلفن : 32627868  -017

فاکس : 32627870

 


 

 

 


 

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :5
بیشترین بازدید همزمان:25
بازدید امروز :70
بازدید دیروز :429
کل بازدید :200072
میانگین بازدید :268

 بازدید استاندار از شرکت آب منطقه ای گلستان
استاندار گلستان با حضور در شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان شرکت دیدار و در ادامه از پروژه های ساختمان جدید اداری و نیز استخر سرپوشیده شهید لولایی در شرکت آب منطقه ای گلستان بازدید نمودند.
بیشتر ...
 

معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای گلستان خبر داد؛
 انسداد 343 حلقه چاه غیرمجاز در 9 ماهه سال 95
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان از انسداد 343 حلقه چاه غیر مجاز در 9 ماهه سال جاری در راستای حفاظت از حقوق صاحبان چاه های پروانه دار ومنابع آب زیرزمینی خبر داد.
بیشتر ...
 

گزارش حفاظت کیفی؛
 شناسایی منابع بالقوه و مستعد ایجاد آلودگی در منابع آب سطحی و زیرزمینی اولویت آب منطقه ای گلستان
قانون توزیع عادلانه آب نسبت به آلودگی منابع آبی حساسیت نشان داده ومتولی آن را نیز مشخص کرده است. بر اساس ماده 46 این قانون، ممانعت، پیشگیری و جلوگیری از آلودگی آب به سازمان حفاظت محیط زیست محول شده است. ولی با توجه به مسئولیت های وزارت نیرو از جمله، اجازه انحصاری تخصیص آب توسط این وزارتخانه، تامین و توزیع آب آشامیدنی مردم در شهرها و روستاها، دفع بهداشتی پساب ها ی حاصله از مصرف بخش شرب، مدیریت تاسیسات آبی بزرگ مقیاس و بخشی از تاسیسات آبی کوچک مقیاس، وزارت نیرو در راستای حفاظت از کیفیت منابع آب اعم از سطحی و زیرزمینی برنامه ریزی هایی را انجام و پیگیری هایی در حد مقدورات و اعتبارات به انجام می رساند.
بیشتر ...
 

 تقدیر استاندار از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در برگزاری برنامه های هفته پدافند غیرعامل
با توجه به مشارکت مناسب شرکت آب منطقه ای گلستان در برگزاری با شکوه برنامه های هفته پدافند غیر عامل، استاندار گلستان از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان تقدیر کرد.
بیشتر ...
 

 پیام تسلیت مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت رحلت آیت ا...هاشمی رفسنجانی
مهندس علی نظری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با صدور پیامی رحلت آیت ا... هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
بیشتر ...
 

 مدیر امور منابع آب شهرستان های گنبد، مینودشت و گالیگش معرفی شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر امور منابع آب شهرستان های گنبد، مینودشت و گالیگش با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت آب منطقه ای گلستان، فرماندار شهرستان گنبدکاووس و جمعی از مسئولین سه شهرستان برگزار شد.
بیشتر ...
 

 استخر شهید لولایی آب منطقه ای گلستان با حضور معاون عمرانی استاندار افتتاح شد
استخر شهید لولایی شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور مهندس مروتی معاون عمرانی استاندار گلستان، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و دیگر مسئولین استانی و با حضور خانواده شهید لولایی افتتاح شد.
بیشتر ...
 

 اهدای خون توسط کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان
واحد سیار سازمان انتقال خون در سالن اجتماعات کوثر شرکت آب منطقه ای گلستان حضور یافت و همکاران شرکت به طور پرشور و فعال در این امر خداپسندانه شرکت کردند.
بیشتر ...
 

 رئیس منابع آب شهرستان های کردکوی، بندرگز،گمیشان و بندرترکمن معرفی شد
مراسم معارفه رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، بندرگز،گمیشان و بندرترکمن با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد.
بیشتر ...
 

 دومین جلسه شورای حفاظت ازمنابع آب زیرزمینی رامیان در سال 95 برگزار شد
دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب زیرزمینی شهرستان رامیان با حضور فرماندار و اعضای شورای حفاظت شهرستان رامیان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
بیشتر ...
 

درهمایش مدیران ارشد آب کشور؛
 از شرکت آب منطقه ای کلستان تقدیر شد
در همایش مدیران ارشد آب کشور که با حضور وزیر نیرو برگزار شد از شرکت آب منطقه ای گلستان به عنوان یکی از شرکت های موفق سال 94 تقدیر شد.
بیشتر ...
 

مدیرامور منابع آب گرگان و آق قلا خبر داد؛
 انسداد 95 حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان های گرگان و آق قلا طی 8 ماه اول سال 95
مدیر امور منابع آب گرگان و آق قلا گفت: از ابتدای سال 95 تا انتهای آبان، تعداد 95 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده شهرستان های گرگان و آق قلا پر و مسلوب المنفعه گردیده است که از این طریق از بهره برداری غیر مجاز حدود 2 میلیون و سیصد هزار متر مکعب از آبهای زیرزمینی منطقه جلوگیری شده است.
بیشتر ...
 

 کسب عنوان غرفه برتر در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان توسط شرکت آب منطقه ای گلستان
غرفه شرکت آب منطقه ای گلستان، عنوان رتبه برتر نمایشگاه هفته پژوهش استان گلستان را کسب کرد.
بیشتر ...
 

 سی و هفتمین جلسه هماهنگی کارگروه سیل و مخاطرات دریایی برق و آب و فاضلاب گلستان برگزار شد
سی و هفتمین کارگروه تخصصی سیل، مخاطرات دریایی، برق، آب و فاضلاب گلستان در شرکت آب منطقه ای گلستان با دستور جلسه بررسی وضعیت بارش، رواناب رودخانه ها و ذخیره آبخوانها و نیز گزارش مطالعات دفع آب های سطحی و مدیریت سیلاب شهری شهرهای سنگدوین و مزرعه کتول برگزار شد.
بیشتر ...
 

گزارش دیواره سازی رودخانه های گلستان؛
 رودخانه های استان نیازمند 200 کیلومتر دیواره سازی است
رودخانه ها به عنوان شریان های حیات بخش زندگی برای ادامه حیات بشر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. رودخانه ها یکی از منابع زیست محیطی مهمی هستند که به دلیل جریان داشتن در مسیرهای به نسبت طولانی و مواجه شدن با شرایط و فعالیت های مختلف طبیعی و ساخته دست بشر مورد آسیب قرار می گیرند و بستری ناپایدار را پدید می آورند. از جمله این ناپایداری ها، تخریب بسترو دیواره های رودخانه به دلیل سیلاب ها است و به همین دلیل رودخانه ها برای پایداری و حیات خود نیازمند ساماندهی و دیواره سازی هستند.
بیشتر ...
 

 حضور شرکت آب منطقه ای گلستان در نمایشگاه هفته پژوهش
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، غرفه دستاوردهای علمی و پژوهشی شرکت آب منطقه ای گلستان در قالب نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان در پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان و جمعی از روسای دانشگاه ها و مدیران اجرایی استان بازگشایی شد.
بیشتر ...
 

رئیس گروه حفاظت و مهندسی رودخانه شرکت آب منطقه ای گلستان خبر داد:
 66 مورد رفع تجاوز حریم و بستر رودخانه های گلستان در شش ماهه اول سال
رئیس گروه حفاظت و مهندسی رودخانه های گلستان از 66 مورد رفع تجاوز حریم و بستر رودخانه های گلستان با پیگیریهای امورها و ادارات منابع آب شهرستان ها در شش ماه ابتدایی سال خبر داد.
بیشتر ...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان خبر داد؛
 کاهش 36 درصدی بارندگی در آبان ماه سال جاری
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از کاهش 36 درصدی بارندگی در آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
بیشتر ...
 

گزارش وضعیت منابع آبی؛
 رودخانه های اصلی در گلستان با کاهش رواناب مواجه هستند
منابع تجدید پذیر آب هر منطقه و محدوده میزان آبی است که پس از بارش ( با کسر تبخیر) در مجاری آبی و یا رودخانه ها جاری می شود. و یا با فرو رفتن در زمین در آّبخوان ها تجمع پیدا می کند. لذا میزان پتانسیل آب تجدید پذیر استان به عواملی همچون: میزان بارندگی در استان، ماه های دارای بارندگی، شدت و مدت هر بارش، نوع بارش اعم از برف یا باران، دما و باد غالب در زمان بارش و پس از آن میزان تبخیر که خود نتیجه عوامل مختلفی مثل رطوبت هوا، تعداد روزهای آفتابی و شدت آفتاب جهت باد غالب و شدت و تداوم آن می باشد بستگی دارد.
بیشتر ...
 

 اولویت اصلی در بحث علاج بخشی سد وشمگیر ارتفاع مخازن اصلی است
به رغم اینکه عمر مفید سد وشمگیر 30 ساله تعریف شده بود اما این سد به مدد تعمیرات و نگهداری به موقع و مناسب، مهربانانه در آستانه ۴۷ سالگی استوار ایستاده است تا کشاورزان و پرورش دهندگان آبزیان منطقه همچنان امیدوار به آبادانی و خرمی اراضی خود باشند.
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 16 » صفحه:
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای گلستان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا